PolishEnglishFrenchGermanRussianSwedishDanish

Festiwal Żeglarski Kołobrzeg 2013 - 20 lipca 2013, godz. 12.00, Port Jachtowy/Marina Solna2013-07-19

Zapraszamy na Festiwal Żeglarski - imprezę dla rodzin z dziećmi. Imprezę organizuje Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. Rozpoczęcie o godzinie 12.00 w programie między innymi: pokaz ratowniczy WOPR i nauka udzielania pierwszej pomocy. Miasteczko żeglarskie a w nim: konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Pokaz sprzętu POSP TRYTON.

Koncert zespołu ATLANTYDA. Atrakcje towarzyszące: karykaturzysta, zabawki dmuchane dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, Takler - Powrót do tradycji, pirackie fotki, tor do Skimboardingu.

 

W dniach 19-20 lipca 2013 r odbędzie się w Kołobrzegu impreza żeglarska o nazwie „Festiwal Żagli - Kołobrzeg 2013”, której głównym organizatorem jest  Federacja Szkól Żeglarskich ISSA Poland. Impreza ta jest jedną z wielu orgaznizowanych przez federację i ma obejmować regaty, spotkania żeglarskie, warsztaty szkoleniowe oraz mini targi żeglarskie. Jednak głównym  jej celem jest popularyzacja żeglarstwa w regionie oraz promowanie naszego miasta jako międzynarodowego ośrodka żeglarskiego.

Więcej na: http://issa.com.pl/?festiwal-zagli-issa-kolobrzeg-2013,98

 


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.